Tavo asmeninė kortų prognozė

Sužinok savo likimą, ateitį ir surask sprendimą esamai situacijai!

Susipažinkime, aš esu būrėja Laima


Sveiki atvykę į mano puslapį, kuriame praktikuoju būrimą Taro kortomis internetu. Esu Laima, astrologė, studijavusi parapsichologiją Didžiojoje Britanijoje. Daug metų praktikuoja taro, lenormand, astrologiją, ekstrosensoriką, parapsichologiją, chiromantiją. Mano pastovūs klientai lankosi daugiau kaip 15 metų.

1975 Birželio 12

48 metai

laima.bur75@gmail.com

Magistras

Būrimas kortomis

500+

Būrimų internetu

490+

Patenkintų klientų

15

Metų patirties

190+

Konsultacijų telefonuAtsiliepimai apie maneSandra
Sandra

Viskas žiaaauriai tiksliai! Pranašystė parodė, kad mano vaikinas man buvo neištikimas su geriausia drauge ir sužinojus apie prispaudžiau jį į kampą kol pats viską pasakė!!! Ant tiek tiksliai, kad net baisu!

Alina
Alina

Paskutiniu metu taip nesisekė, kol išmetė šitą reklamą. Pabandžiau, iš pradžių žiūrėjau skeptiškai. Bet viskas žiauriai atitiko, gavau atsakymą į sau rūpimus klausimus. Dabar nebereikia spėlioti kas bus ir dėl to nerimauti, visada galiu viską sužinoti iš čia.

Romas
Romas

Buvau visiškoj duobėj. Biznis sustojo, žmona nusprendė mane palikti. Nebeliko kitos išeities, tad nusipirkau būrimą taro kortom ir kortos parodė, kad laukia geri pokyčiai. Ir ką jūs manot? Susigrąžinau biznio klientus, o žmona pamačiusi, kad man ir vėl sekasi nusprendė neišeiti.Atsiliepimai


Natalijos atsiliepimas apie būrimą
Renatos atsiliepimas apie būrimą
Irmos atsiliepimas apie būrimą
Jūratės atsiliepimas apie būrimą

Į viršų