Tavo asmeninė kortų prognozė

Sužinok savo likimą, ateitį ir surask sprendimą esamai situacijai!

Kas tai ir kaip tai veikia?Būrimas Lenormand ar Taro kortomis labai paprastai ir tiesiai atsako į bet kokius gyvenimiškus klausimus. Kortų simboliai paprasti ir aiškūs net nespecialistams. Sėkmingo būrimo sąlygos yra 3:

- Susikaupimas, meditacinė būsena verčiant kortas
- Labai aiškus, konkretus ir siauras klausimas
- Intuicijos pasitelkimas interpretuojant iškritusius simbolius

Pateiktos pozicijų ir kortų reikšmės yra tik pagalbinė priemonė, kortas stenkitės interpretuoti savarankiškai. Pagal savo situaciją, junkite jas į bendrą visumą, galite net sudaryti atsakymo sakinį atrinkę iš kiekvienos kortos aprašymo aktualiausią reikšminį žodį.

Interpretacijos pavyzdys - jei iškristų Dobilas, Raitelis, Žuvys – gera naujiena susijusi su finansais, pinigėliai atkeliauja pas jus. Namas, Gandras ir Laivas – persikraustymas gyventi užjūrin, emigracija. Komentaruose apačioje galite pasidalinti būrimo įspūdžiais.


Būrėjas.lt sistemoje nurodykite savo vardą ir gimimo datą. Sistema sukurta pagal Taro kortų būrimo analogiją automatiškai parinks tris kortas kurias turite atversti. Pagal jas sudaroma pranašystė kuri nurodys jūsų ateitį, dabartį ir praeitį.Pranašystė yra atsiunčiama iš karto, būtent tuo ši sistema ir unikali. Nieko laukti ar kažkur registruotis nereikia.Gausite išsamią pranašystę, kurios papildomai kažkur tikrinti nereikės, visos kortų reikšmės yra aiškiai ir tiksliai aprašytos.