Santykių horoskopas


Avinas

Moterys esti stipraus charakterio, turi aiškų tikslą, susiformavusias pažiūras. Jos labiau vertina draugystę ir bendradarbiavimą su vyrais negu su moterimis. Bet jos taip pat svajoja apie meilę ir švelnumą. Joms būdingas stiprus estetinis jausmas, meilė liaudies tradicijoms, menui. Jei būsimąją žmoną pasirinksite su šiuo ženklu, neatimkite iš jos iliuzijų, kad ji yra šeimos maitintoja ir šeimyninio gyvenimo vairininkė. Jei dėl ko kils šeimyninis konfliktas, tai jūs būtinai pralaimėsite. Niekada nepiktnaudžiaukite jos silpnybėmis, nes šios moterys to nedovanoja.

Jautis

Po šiuo ženklu gimusios moterys yra jautrios, praktiškos, sukalbamos, svajoja apie šeimą ir vaikus, lengvai prisitaiko prie žmonių. Kupinos energijos ir gyvybinių jėgų, tad nebijo sunkumų ir sugeba juos įveikti. Tik nenusivilkite, mat joms patinka turtingas gyvenimas ir gražūs daiktai. Tokioms moterims reikia daugiausia meilės ir globos, tad nešykštėkite švelnumo, rūpestingumo ir dėmesio. Vertėtų retkarčiais nudžiuginti gėlių puokšte ( ne tik pirmaisiais gyvenimo metais ).

Dvyniai

Moterys nemėgsta vienodumo, jas tiesiog traukia pasikeitimai – buto, drabužių. Jei įgrysta kokie nors daiktai, su didele išmone ir fantazija ( be didelių finansinių išlaidų ) jos sugeba juos pakeisti, padaryti labiau madingais, šiuolaikiškais. Su tokia moterimi negresia vienodas šeimyninis gyvenimas ir nuobodulys. Žmona visada sugebės jus kuo nors nustebinti. Už tai netylėkite, verčiau pagirkite už gerą skonį, naujus ieškojimus. Sutramdę pyktį, pakvieskite ją pasivaikščioti arba į svečius.

Vėžys

Moterys labai švelnios, lyriškos, šeimyniniame gyvenime trokšta ramybės ir harmonijos. Nesivaiko madų, jaukiau ir geriau jaučiasi su mėgstamais, įprastiniais drabužiais ir daiktais. Jei norite išsaugoti tokios moters meilę ir taiką šeimoje, žiūrėkite, kad būtų kuo geriausi santykiai su uošve. Savo meilę žmonai galite parodyti nedideliu, bet maloniu dėmesiu, pavyzdžiui, išplaukite indus, o jai pasiūlykite pailsėti.

Liūtas

Liūtė paprastai ieško perspektyvaus vyro, gebančio padaryti karjerą. Iš vyro tikisi ne tik meilės ir dėmesio, bet ir visiškos gerovės. Šios moterys ištikimos, atsidavusios tuomet, kai nuolat gaubiamos meile ir rūpesčiu. Tačiau, kaip ir dažna moteris, turi silpnybę puoštis, gražiai rengtis. Tokią moterį visą laiką teks garbinti, ja žavėtis. Būkite su ja galantiški, nepamirškite, kad žmona mėgsta dovanas. Ir pasirūpinkite maloniu poilsiu prie jūros.

Mergelė

Iš išorės atrodo, kad po šiuo Zodiako ženklu gimusi moteris nedrąsi, drovi. Iš tikrųjų taip nėra. Jos puikios žmonos, mėgsta tvarką, yra ekonomiškos ir mielos. Nepamirškite pagirti žmonos kulinarinių sugebėjimų – tai viena jos silpnybių. Kadangi šios moterys mėgsta tvarką ir yra ekonomiškos, jums teks išmokti taisyti vandentiekio čiaupus, durų rankenas, įkalti vinis ir t.t.

Svarstyklės

Venera globoja šias moteris, tad joms būdingiausia meilė, menas ir harmonija. Labai geros žmonos: saikingo būdo, lengvai prisitaiko prie žmonių ir aplinkybių. Tokias žmonas būtina apgaubti meile ir švelnumu. Jei kartais būtų sunki diena, namo grįžtumėte prastai nusiteikę, neišliekite pykčio ant žmonos. Moterys labiau vertina gamtą negu triukšmingą draugiją, tad nepamirškite laisvalaikiu suorganizuoti išvykos už miesto.

Skorpionas

Po šiuo ženklu gimusios moterys yra savarankiškos, pasiekia daug laimėjimų savo profesijoje, reiklios sau ir kitiems, žino, ko nori, ir dažniausiai tai pasiekia. Tuomet, kai ne viskas klostosi taip, kaip jos įsivaizduoja, darosi agresyvios. Draugystė ir gyvenimas su tokia moterimi nelengvas, bet įdomus. Žmona labai reikli savo vyro intelektui, būdui, jausmams. Norint išsaugoti taiką šeimoje, reikia daug meilės, kantrybės ir tarpusavio supratimo.

Šaulys

Tai šiuolaikinės Amazonės: sportiško tipo, elegantiškos, idealistės. Tokia žmona – gera vyro paspirtis, puiki draugė. Ji mėgsta keliauti, pažinti naujas vietas, papročius, žmones. Labai aktyvi ir visuomeniška, tad ieško ir tikisi rasti vyrą, pasižymintį tokiomis pat savybėmis. Jei norite šeimoje taikos ir ramybės, nebūkite inertiškas, visur padėkite žmonai – nupirkite viską, kas reikalinga namų ūkiui, auklėkite vaikus. Vasarą patartina išsiruošti į kelionę.

Ožiaragis

Labai originalios merginos. Dažniausiai svajingų akių, lieknos figūros. Turi gerą skonį. Kartais konservatyvios, nemėgsta keisti nusistovėjusių pažiūrų į gyvenimą ir žmones, nors šios pažiūros ir būtų klaidingos. Iš pažiūros atrodo jaunesnės negu yra. Mėgsta gamtą, sportą, iškylas. Vyrui, mėgstančiam gerą virtuvę, gresia nutukimas – po kelių bendro gyvenimo metų nekaip atrodysite greta lieknos žmonos.

Vandenis

Šiomis dienomis gimusios moterys esti emancipuotos: geros gyvenimo draugės, jomis galima pasitikėti. Niekada neapkalba kolegų, sugeba kitus suprasti, atleisti ne tik kitų, bet ir savo vyro silpnybes. Madomis nelabai domisi. Iš bet kokios padėties sugeba rasti išeitį. Tačiau ir joms reikia paramos ir pagalbos – reikia ją sutikti taktiškai, norint neužgauti ambicijų.

Žuvys

Nors dažnai iš išvaizdos ir charakterio atrodo šaltakraujės, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Ypač ištikimos ir pasiaukojančios, todėl niekados neatleis neištikimybės. Gerai jaučiasi žmonių draugijoje, lengvai sprendžia daugelį gyvenimiškų problemų. Tačiau gyvenimas su šia moterimi toli gražu ne iš lengvųjų. Nors žuvys ištikimos ir nuoseklios, tačiau turi "aštrių" kampų ir silpnybių. Neverta mėginti jas perauklėti. Tačiau ir nusileidimas nereiškia pralaimėjimo ar vyriškos savigarbos atsisakymo – tai tik rodo proto pergalę.


Į viršų