Mitai ir faktai apie taro kortas


Būrimas taro kortomis yra įrankis, naudojamas ateičiai nuspėti. Taro kortų kaladę sudaro 78 kortos, kurios yra suskirstytos į dvi grupes: didžiuosius arkanus ir mažuosius arkanus. Didįjį arkaną sudaro 22 kozirinės kortos, kurios atspindi svarbius įvykius ar situacijas žmogaus gyvenime, o mažąjį arkaną sudaro 56 kostiumo kortos, atspindinčios smulkesnes, kasdienes problemas ir išgyvenimus, su kuriais susiduriame visi. Internetinis būrėjas puiki alternatyva tiems, kurie nori išmokti skaityti taro kortomis, bet neturi laiko ar kantrybės tai daryti tradiciniu būdu.

Kokius dalykus galime pamatyti?


Taro kortomis galima skaityti beveik viską - nuo meilės ir santykių iki karjeros ir finansų. Taro kortos taip pat gali būti naudojamos kaip savęs pažinimo ir augimo priemonė. Norint skaityti kortas, tereikia užduoti klausimą (arba klausimus) ir iš kaladės pasirinkti atitinkamą skaičių kortų. Kortų padėtis viena kitos atžvilgiu suteiks užuominų ir įžvalgų apie jūsų situaciją.

Mitas ir faktas: Taro skaitymas susijęs su raganavimu


Nuo pat savo atsiradimo prieš daugiau nei 500 metų būrimas taro kortomis buvo apsuptas negatyvumo ir baimės. Viena iš pagrindinių to priežasčių yra ta, kad jis buvo siejamas su raganavimu. Tiesą sakant, tik rašytojas Kurtas de Gebelinas parašė apie taro ryšį su senovės Egipto paslaptimis, o tai padėjo įteisinti šią praktiką to meto Europos intelektualų akyse. Tačiau, nepaisant šios istorijos, taro skaitymai niekaip nesusiję su raganavimu.

Iš tikrųjų būrimas kortomis yra įvykių numatymas, tuo gali užsiimti kiekvienas, nepriklausomai nuo jo tikėjimo sistemos. Jums tereikia taro kortų kaladės ir žmogaus, norinčio jas išaiškinti arba tokio įrankio kaip šioje svetainėje. Nors yra daug skirtingų taro kortų skaitymo būdų, visi jie susiveda į vieną paprastą principą: naudojant kortų padėtį viena kitos atžvilgiu, galima gauti užuominų ir įžvalgų apie jūsų situaciją Mitas ir faktas: norint skaityti taro kortas, reikia gimti aiškiaregiu.

Dar vienas paplitęs klaidingas įsitikinimas apie šias kortas yra tas, kad norint jomis efektyviai jį naudotis, reikia turėti tam tikrų "magiškų galių". Tačiau tai nėra tiesa! Išmokti skaityti taro kortas gali kiekvienas, nepriklausomai nuo jo prigimtinių gebėjimų ar ankstesnių žinių. Tereikia šiek tiek praktikos ir kantrybės. Žinoma, kai kurie žmonės gali būti iš prigimties gabūs skaityti taro kortas, tačiau tai nereiškia, kad to negali daryti ir tie, kurie nėra aiškiaregiai.
Į viršų