Taro kortos man išpranašavo nelaimę - kas dabar?


Nesvarbu, ar tikite taro kortomis, ar ne, negalima paneigti, kad jos gali būti įdomios, o kartais net tikslios! Tačiau ką daryti, jei taro kortos išpranašavo nelaimę? Kaip apsisaugoti nuo artėjančios pražūties?!? Ir dar svarbiau, kaip nusiraminti? Tai itin dažnas skaitytojų klausimas, kurį norime apžvelgti plačiau.

Patarimai kaip elgtis šioje situacijoje


Pirmiausia giliai įkvėpkite ir nurimkite. Itin svarbu prisiminti, kad taro parodymus reikia priimti su saiku. Kortos gali suteikti tam tikrų patarimų ir įžvalgų, tačiau jų niekada nereikėtų laikyti evangelija. Juk būrimas kortomis tik popieriaus lapai su paveikslėliais. Tačiau yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad apsisaugotumėte nuo neigiamų taro skaitymo pasekmių. Pirmiausia stenkitės iškart po skaitymo nepriimti jokių svarbių sprendimų. Tai ne laikas mesti darbą ar nutraukti santykius! Prieš priimdami bet kokius gyvenimą keičiančius sprendimus, skirkite laiko viską gerai apgalvoti ir pasikonsultuokite su kitais žmonėmis, kurių nuomone pasitikite.

Jei po skaitymo jautėte baimę ar nerimą, gali būti naudinga su kuo nors apie tai pasikalbėti. Draugas ar šeimos narys, kuris palaiko ir yra nuovokus, gali suteikti taip reikalingą perspektyvą. Jei nesijaučiate patogiai kalbėdamiesi su pažįstamu žmogumi, yra daugybė karštųjų linijų ir internetinių forumų bendruomenių, kuriose galite rasti palaikymą ir supratimą. Tiesiog atminkite, kad nesate vieni!

Ar išpranašauti dalykai išsipildys?


Neįmanoma tiksliai pasakyti, ar tai, ką numatėte, išsipildys. Ateitis visada neaiški, kad ir ką kas sakytų. Todėl pasistenkite dėl to per daug nesijaudinti! Jei ėmėtės priemonių apsisaugoti nuo neigiamų pasekmių, net jei nutiks blogiausia, sugebėsite su tuo susitvarkyti. Nepamirškite, jog gyvenimas yra tarsi linksmieji kalneliai - bus pakilimų ir nuosmukių, bet galiausiai tik nuo jūsų priklauso, kaip su tuo susidorosite. Blogas mintis gali padėti tinkama mityba, sportas ir normalus miego režimas. Ir galiausiai, stenkitės įžvelgti teigiamas dalykų puses. Net jei taro kortos pranašauja nelaimę, svarbu nepamiršti, kad tai tik vienas iš galimų rezultatų. Visada yra vilties, kad ateitis bus geresnė.
Į viršų